X
تبلیغات
رایتل

روز رستاخیزی در کار نیست!   

 

 

شبکه من و تو پای خود را از ترویج سگ بازی و شرابخواری فراتر گذاشته و سعی در خط زدن خدا از زندگی جوانان ما دارد.
شبکه تلویزیونی من و تو، در برنامه بیوگرافی در تاریخ 3 آگوست (12 مرداد) به بررسی زندگی داروین پرداخت. باید گفت من و تو پای خود را از ترویج سگ بازی و شرابخواری فراتر گذاشته و با پخش چنین برنامه هایی سعی در خط زدن خدا از زندگی جوانان ما دارد. با دقت در مواردی که در این برنامه مطرح شده به راحتی می توان به این مدعا پی برد:
«وقتی که اصل انواع (کتاب داروین) منتشر شد خدا کم کم کنار رفت و جایش را به توضیحات طبیعی داد. تمام پدیده ها در موجودات زنده، از جمله انسان، از جمله ساختار اجتماعی آن ها، از جمله رفتار آن ها، همه این ها از طریق نیروهای طبیعی شکل گرفته و اداره می‏شدند.»
«داروین دید ما را به جهان برای همیشه عوض کرد. کاری که افراد کمی در طول تاریخ کرده اند. او واقعاً طلیعه عصر جدید در علم و همچنین فرهنگ عامه بود.» «داروین می دانست که رستاخیزی در کار نیست.»
به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه الجزیره گزارشی از تحقیقات دانشمندان زیست شناس ارائه نموده که بیان آن خالی از لطف نیست:


این تحقیقات که توسط گروهی از دانشمندان زیست شناسی در دانشگاه "کین ستیت " و "کالیفرنیا " ارائه شده درپی کشف اسکلت باقیمانده از یک انسان‌ اولیه در اتیوپی که عمری بیش از 4 میلیون سال دارد مربوط می‌شود.
این اسکلت که "اردی " نامگذاری شده ثابت می‌کند که ابنای بشر از اسلاف تکامل یافته از خانواده میمون‌ها و شامپانزه نبوده است.
الجزیره در ادامه این گزارش تصریح می‌کند: این در حالی است که پیش از این دانشمندان غربی مدعی بودند که میمون‌ها و شامپانزه‌ها اجداد اولیه انسان‌ها بودند که در سیر تکامل تاریخی به انسان‌های امروزی بدل شدند.
این تیم تحقیقاتی در گزارشی که در نشریه "ساینس " منتشر کردند، خبر دادند: که اردی از اولین گونه‌های انسانی در زمین به حساب می‌آید و از خانواده شامپانزه‌ها نیست. این گزارش تصریح می‌کند: در حال حاضر هیچ شامپانزه‌ای کشف نشده که به اردی شبیه باشد.
دانشمندان اردی را جزء اولین انسان‌های ساکن بر روی کره زمین می‌دانند.
نظریه چالز داروین زیست شناس نسل انسان به گروهى از پستانداران به نام پریمادها برمى‌گردد. پریمادها شامل میمون‌ها، لمورها و آدمیان مى‌شوند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد